Laboratorium Warsztatowe

Laboratorium Warsztatowe

Laboratorium warsztatowe stanowi szczególny obszar naszej działalności szkoleniowej. Jest to usługa, która wyróżnia nas na rynku szkoleń językowych gdyż oferuje szkolenia oparte na autentycznych przykładach i materiałach zgromadzonych dzięki współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Szkolenia w laboratorium prowadzone są w formie dwudniowych warsztatów, których celem jest swobodne poruszanie się w środowisku międzynarodowym w określonym kontekście zadaniowym (np. prowadzenie negocjacji w języku angielskim).

Charakter warsztatowy daje możliwość praktycznego zastosowania zasobów leksykalnych oraz stanowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności w warunkach laboratoryjnych. Na warsztatach podejmowane są studia przypadku (tzw. Case studies), które powstały w oparciu o faktyczne sytuacje. Dzięki temu nasi uczestnicy mogą przenieść kontekst danego przypadku na grunt swojej działalności biznesowej.

Warsztaty prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę fachowców i przedsiębiorców, którzy oprócz świetnej znajomości języka angielskiego (niektórzy są Native Speakerami) mają wieloletnią praktykę w prowadzeniu własnych przedsiębiorstw, są lub byli członkami zarządów bądź współpracowali z instytucjami publicznymi. W chwili obecnej prowadzimy następujące warsztaty:

  • PRAKTYTKA NEGOCJACJI
  • WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

.