Kursy online

Kursy online

Nasze kursy online zyskują rzeszę zwolenników wśród naszych obecnych słuchaczy. Jest to niewątpliwie obszar, który będzie się rozwijać również w przyszłości. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną kursom e-learning. Oprócz standardowych pakietów, oferujemy szeroki zakres szkoleń odpowiadających na konkretne potrzeby językowe. Poniżej przedstawiamy przykłady kursów przygotowanych na określone potrzeby szkoleniowe:

1). KORESPONCJA BIZNESOWA – zajęcia skierowane są do osób, które komunikują się w języku obcym w środowisku zawodowym i biznesowym. Zajęcia mają charakter konwersacji, gdzie ćwiczy się poszczególne zagadnienia kultury biznesowej oraz zajęć z pisania z wykorzystaniem edytora teksów, podczas których słuchacz pracuje nad gramatyką i stylem języka wykorzystywanego do pisemnej korespondencji biznesowej

Cena za zajęcia: 120 zł/60 min; 180zł / 90 min

Pakiet 4 zajęć: 450 zł/60 min; 680zł / 90min

 

2). ROZMOWA O PRACĘ – zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej odbywającej się w całości lub części w języku obcym. Podczas zajęć słuchacz zaznajamia się ze strukturami językowymi, które pozwalają przełamać barierę w mówieniu oraz budują płynność wypowiedzi tak potrzebną podczas rozmowy o pracę.

Cena za zajęcia: 120 zł/60 min; 180zł / 90 min

Pakiet 4 zajęć: 450 zł/60 min; 680zł / 90min

 

3). KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKER’em – zajęcia z konwersacji z lektorami natywnymi skierowane są do osób, którym brakuje możemy się pochwalić kadrą lektorów pochodzących z krajów anglo-saskich, którzy w swoim dorobku mają prowadzenie firm i przedsiębiorstw, członków zarządu osób piastujących kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Są to, zatem, wysokiej klasy specjaliści i praktycy w posiadający wiedzę z zakresu prowadzenia spółek o międzynarodowym zasięgu, znający kulturę korporacyjną z różnych zakątków świata, co jest niezwykle ważne w przypadku firm i spółek świadczących usługi dla klientów zagranicznych. Konsultacje mają charakter cyklicznych spotkań indywidualnych, podczas których poruszane są zagadnienia z zakresu wybranych przez danego słuchacza zagadnień tematycznych. Termin zajęć ustalany jest bezpośrednio z osobą zainteresowaną.

Cena za zajęcia: 200 zł/60 min; 300zł / 90 min

Pakiet 4 zajęć: 752 zł/60 min; 1128zł / 90min

 

4). PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW – zajęcia ukierunkowane są na przygotowanie do wybranego przez słuchacza egzaminu (matura, FCE, CAE, IELTS, BEC, TOIEC etc.) Kurs może mieć charakter zajęć grupowych lub indywidualnych, podczas których ćwiczone są poszczególne komponenty egzaminu oraz poszerzana jest wiedza z zakresu struktur gramatycznych i słownictwa, potrzebnych do gruntownego przygotowania do egzaminu.

Cena za zajęcia: 120 zł/60 min; 180zł / 90 min

Pakiet 4 zajęć: 450 zł/60 min; 680zł / 90min

 

5). KOREPETYCJE DLA DZIECI – oferujemy również zajęcia językowe dedykowane dzieciom pracowników. Oferujemy pomoc w realizacji materiału szkolnego, przygotowanie do testów i egzaminów.

Cena za zajęcia: 120 zł/60 min; 180zł / 90 min

Pakiet 4 zajęć: 450 zł/60 min; 680zł / 90min

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju zapotrzebowanie. Nasi metodycy są w pełnej gotowości, aby przygotować i dostosować do określonych potrzeb językowych danego słuchacza bądź słuchaczy.

Dzięki naszym zajęciom online, macie Państwo szansę poszerzenia swoich kompetencji bez wychodzenia z domu, w komfortowych warunkach dostosowanych do waszych indywidualnych potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do kontaktu i na nasze kursy online.