Dla dorosłych

Kursy języka angielskiego dla dorosłych – Warszawa

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że język angielski otacza nas z każdej strony, a pewne obcobrzmiące zwroty na stałe zagościły w mowie polskiej. Angielski słychać z telewizji, z radia, z filmów oraz w rozmowach otaczających nas ludzi. Osoby, które albo nie znają tego języka, albo znają go na słabym poziomie, mogą czuć się w takim środowisku niekomfortowo.

Na szczęście istnieje prosty sposób, żeby zmienić nieprzyjemną sytuację. Odpowiedzią na tego typu bolączki są kursy angielskiego dla dorosłych, które organizujemy w Warszawie.

Szkoła języka angielskiego – Warszawa. Kim są nasi uczniowie?

Z oferty kursów angielskiego dla dorosłych korzystają różnorodni klienci. Część z nich nigdy wcześniej nie miała styczności z językiem angielskim, bo gdy uczęszczali do szkoły, tego języka po prostu nie nauczano.

Nauka języka Warszawa – kursy angielskiego dla dorosłych Warszawa

Na nasze zajęcia trafiają też ludzie, dobrze znający podstawy języka i poszukujący wsparcia w nauce. Nawet jeśli mieli okazję poznać język, była to nauka zbyt pobieżna lub bardzo krótka. Niestety nawet dorośli, którzy mieli angielski w szkołach, skarżą się na jakość lekcji oraz fakt, że w grupie było zbyt wielu uczniów.

Profesjonalny kurs językowy z angielskiego – Warszawa

Do trzeciej grupy zaliczyć można osoby znające język na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Podczas przyswajania języka bardzo łatwo doświadczyć impasu. Taka osoba, chociaż potrafi się dobrze komunikować, ma problemy z samodzielnym zwiększeniem kompetencji językowych.

Angielski dla dorosłych Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

Indywidualne podejście do uczniów

Nasze zajęcia są zaplanowane w taki sposób, aby wychodziły naprzeciw potrzebom wszystkich wcześniej wspomnianych grup. Lekcje prowadzone są w kameralnych warunkach. Dzięki temu lektor jest w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu uczniowi. Ma też okazję dobrze poznać swoich podopiecznych, sprawdzić ich kompetencje językowe i rozpoznać, na jakim dokładnie polu należy je rozwinąć. Wierzymy, że takie indywidualne podejście stosowane w realizacji kursów angielskiego dla dorosłych, przynoszą najlepsze efekty. Jeśli podczas zajęć uczeń jest motywowany, ma okazję się wykazać oraz ćwiczyć kompetencje, z którymi ma szczególny problem, dużo szybciej zauważy pozytywne efekty nauki.

Świetna kadra

Właściwe wykształcenie i przygotowanie nie czyni jeszcze z lektora dobrego nauczyciela. Uważamy, że niezbędne jest dobre podejście do ludzi i chęć nawiązania pozytywnych relacji. Niebagatelną rolę odgrywają również umiejętności komunikacyjne. Bez nich proces przekazywania wiedzy będzie nieefektywny. Osoby, które pracują w naszej szkole językowej to ludzie otwarci, postrzegający nauczanie języka angielskiego jako pasję. Zarażają pozytywną energią, jednocześnie będąc wymagającymi.

Dobrze skonstruowany program

Nauka języka w każdej grupie wiekowej wygląda nieco inaczej. Aby skutecznie nauczać angielskiego dla dorosłych, należy mieć na tym polu doświadczenie. To ono pozwala dopasować, a w razie konieczności modyfikować program do potrzeb grupy. Każdy nasz kurs, w tym kursy angielskiego dla dorosłych, zostały opracowane w taki sposób, żeby zwiększyć efektywność nauki. Dostateczna liczba powtórek, stopniowe wprowadzanie nowego materiału, duża liczba ćwiczeń praktycznych – to tylko część zasad, którymi kierujemy się na co dzień.

Kurs językowy z angielskiego – Warszawa

Lepsza znajomość języka angielskiego to powód do ogromnego zadowolenia. Trudno szukać cenniejszego źródła satysfakcji niż obserwowanie własnych postępów. Na każdym poziomie zaawansowania można „utknąć” i przestać odnotowywać sukcesy. Aby to zmienić, wystarczy zmienić sposób nauki i skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Nauka języka Warszawa

Nasze lekcje angielskiego dla dorosłych, dzięki temu, że są tak efektywne, szybko pozwolą Państwu poczuć się pewniej. W pracy, podczas podróży, podczas spotkania ze znajomymi czy podczas zwykłego oglądania filmu – w każdej takiej sytuacji warto czuć się dobrze i ograniczać ilość odczuwanego stresu. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych specjalistów już niedługo będą mogli Państwo odczuć, jak świetne efekty przynosi regularna nauka z wykwalifikowanymi, doświadczonymi lektorami.

Kursy angielskiego dla dorosłych Warszawa – satysfakcja z nauki i brak problemów z motywacją

Na efekty nauki nowego języka wpływa nie tylko to, jak często zasiadamy do podręcznika. Znaczenie ma również skupienie oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jeśli wszystkie takie czynniki będą obecne, ucząca się osoba może szybciej zauważyć efekty, bo każda z takich lekcji jest naprawdę efektywna.

Szanujemy czas naszych klientów i klientek, dlatego proponujemy Państwu angielski dla dorosłych, który pozwoli maksymalnie wykorzystać godziny przeznaczone na naukę. Takie podejście sprawia, że:

  • efekty pracy pojawią się szybciej, co pozwoli utrzymać wysoki poziom motywacji;
  • każde spotkanie z językiem angielskim będzie satysfakcjonujące i będzie zachęcać do dalszego zgłębiania wiedzy.
zz2

Co zrobić, żeby wreszcie zauważyć efekty? Nauka języka – Warszawa

Przeszkodą w nauce języka angielskiego jest nie tylko problem z utrzymaniem wysokiego poziomu motywacji. Czasem na drodze staje po prostu proza życia – praca czy zobowiązania osobiste. W nawale codziennych zajęć, regularnie skupienie się na nauce nie jest łatwe. Nawet bardzo zmotywowanej osobie może być trudno opracować plan nauki, a następnie samodzielnie dbać o to, żeby przez określony czas skupić się na przyswajaniu wiedzy. Dla osób dorosłych, Kursy języka angielskiego – Warszawa to sposób na uporządkowanie materiału i skuteczne, regularne poznawanie języka.

Z nami zyskają Państwo pewność siebie – angielski dla dorosłych Warszawa

Posługiwanie się językiem obcym, zwłaszcza na początku, może być stresujące. Czasem nawet osoby na zaawansowanym poziomie znajomości angielskiego mają problem ze swobodnym przekazywaniem swoich myśli. Zatroszczymy się o to, żeby wykorzystywanie poznanych zwrotów, słownictwa i gramatyki przychodziło Państwu łatwiej, a nowo zdobyta wiedza mogła być stosowana w pracy, podczas podróży oraz w wielu innych sytuacjach. Serdecznie zachęcamy do poznawania języka angielskiego z ekspertami z CitiLingua i do wyboru odpowiedniego kursu.

Kurs angielskiego Warszawa – cena? Od wielu lat świadczymy usługi związane z kursami języka Angielskiego. Nasze ceny są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku, mogą mieć Państwo pewność, żę kursy językowe dla dorosłych są realizowane w pełni profesjonalnie i z pewnością Państwo się na nich odnajdą. Kurs języka angielskiego Warszawa. Cena ustalana podczas kontaktu z nami.