Dla firm

Kurs języka angielskiego dla firm w Warszawie

Dobra znajomość języka angielskiego to nie tylko szansa na nawiązanie ciekawych znajomości i pełniejsze chłonięcie kultury obcych krajów. To również polepszenie swojej pozycji na rynku pracy. Aktualnie trudno wymienić branżę, w której, chociażby podstawowa znajomość angielskiego nie byłaby mile widziana. Kursy językowe dla firm Warszawa Znajomość angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym jest wymagana zwłaszcza w środowisku korporacyjnym. W takich firmach jest to główny język komunikacji między współpracownikami, między pracownikami a przełożonymi oraz między pracownikami a klientami. To ważne, żeby na każdym z tych pól komunikacja zachodziła sprawnie. Problemy z posługiwaniem się językiem obcym mogą powodować nie tylko ogromny stres. Mogą również utrudnić, a w skrajnych przypadkach uniemożliwić profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych. Osobom, którym zależy na tym, żeby nie dopuścić do takich sytuacji, polecamy kurs języka angielskiego dla firm.

Znajomość słownictwa biznesowego – klucz do sukcesu w międzynarodowym środowisku

Bardzo łatwo rozpoznać osobę, która czuje, że brakuje jej słownictwa. Jest zdenerwowana i próbuje zrekompensować niewiedzę rozwlekłymi opisami, które nierzadko jeszcze bardziej komplikują komunikację. Na drugim biegunie mamy kogoś, kto świetnie orientuje się w biznesowych słówkach, wplata je swobodnie do rozmowy oraz doskonale rozumie sens wypowiedzi rozmówcy. Komunikując się z taką osobą, nie da się oprzeć wrażeniu, że ma się do czynienia z profesjonalistą. W efekcie klient lub partner biznesowy szybciej wybaczy takiemu pracownikowi ewentualną pomyłkę i chętniej będzie przystawał na jego pomysły.

Angielski dla firm – Warszawa

Znajomość specjalistycznego słownictwa biznesowego wpływa na to, że relacja służbowa przebiega właściwymi torami. Kurs języka angielskiego dla firm to zdecydowanie najszybsza i najskuteczniejsza metoda, żeby przyswoić najbardziej przydatne słówka. Z tego powodu z naszych zajęć korzystają nie tylko poszczególne osoby, które chcą zwiększyć w tym zakresie swoje kompetencje, ale też całe grupy pracowników i działy przedsiębiorstw.

Kurs języka angielskiego dla firm – jak działamy?

Przede wszystkim oferujemy różnorodne bloki tematyczne. Każdy z nich skonstruowany został w nieco inny sposób, a nacisk kładziony jest na inny rodzaj słówek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że komunikacja w dziale sprzedażowym wygląda nieco inaczej, niż w branży zarządzania projektem. Z kolei zarządzanie projektem to inny zestaw słówek niż branża HR czy PR. Każde stanowisko to specyficzne obowiązki i wyzwania.

Zamiast ujednolicać naszą ofertę kursów języka angielskiego dla firm, regularne pogłębiamy jej zróżnicowanie. Wierzymy, że tylko takie podejście, może przynieść naszym klientom spektakularny efekt. Za taki satysfakcjonujący rezultat uznajemy sytuację, w której osoba, po ukończeniu kursu, jest w stanie swobodnie się porozumiewać. Nie ma problemu w opisywaniu swoich działań, pomysłów oraz rozumieniu osób, z którymi rozmawia na branżowe, specjalistyczne tematy.

Na nasze lekcje w Warszawie zapraszamy osoby, które:

  • chcą ciągle się rozwijać zawodowo;
  • w dziedzinie, w której działają, chcą być postrzegani jako świetni specjaliści;
  • nie mają zbyt dużo czasu na naukę, dlatego liczą na efektywne zajęcia;
  • cenią pomoc dobrze przygotowanej kadry nauczającej;
  • oczekują indywidualnego i w pełni profesjonalnego podejścia.

Kursy językowe dla firm Warszawa

Osoby zainteresowane kursami językowymi dla firm dzielimy na grupy o odrębnych profilach. W efekcie podczas konkretnych zajęć w pomieszczeniu przebywają tylko uczniowie zainteresowani dość sprecyzowanymi zagadnieniem. Dzięki temu już od pierwszego dnia kursu można rozpocząć intensywną naukę.

Jeśli poszukują Państwo właśnie takiego podejścia do nauki słówek wspierających komunikację biznesowo-korporacyjną, zachęcamy do dokładniejszego poznania naszej oferty. Najlepszym sposobem jest skontaktowanie się z naszymi pracownikami. Życzliwie przybliżymy, jak prowadzone są kursy języka angielskiego dla firm oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zobacz ofertę naszych kursów online.

Angielski dla firm – wygoda i skuteczna nauka

Wiemy, jak zadbać o to, żeby każda osoba uczestnicząca w naszych kursach językowych dla firm mogła wynieść z nich jak najwięcej. Programu nauki nie da się skonstruować rzetelnie, bez wiedzy o danej dziedzinie. Doskonale wiemy, które zwroty i słownictwo są najczęściej używane w poszczególnych branżach. Z naszym angielskim dla firm będą się Państwo czuli komfortowo w sytuacjach służbowych, a język obcy, zamiast być przeszkodą we współpracy z innymi osobami, stanie się wygodnym w zastosowaniu i przydatnym narzędziem.

Dlaczego warto zainwestować w nasze kursy językowe dla firm? Każdy kurs języka angielskiego dla firm, oferowany przez CitiLingua, ma na celu doskonałe zapoznanie Państwa z określoną tematyką. Stosujemy sprawdzone metody, wyróżniające się wysoką skutecznością. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy, które praktyki przynoszą najlepsze efekty. Nasi klienci i klientki mogą mieć pewność, że po zakończeniu kursu zauważą, że poziom ich wiedzy znacznie się powiększył, co w praktyce oznacza:

  • swobodne używanie branżowych zwrotów;
  • większą swobodę w środowisku biznesowym;
  • większą pewność siebie podczas używania specjalistycznego słownictwa.

Starannie układamy plan naszych zajęć i troszczymy się o to, żeby zagadnienia przybliżały Państwu tylko wykwalifikowane osoby, z doświadczeniem pedagogicznym i ze świetną znajomością języka. Osoby, decydujące się na nasze kursy językowe dla firm doceniają zaangażowanie naszej załogi, profesjonalne podejście oraz różnorodność metod, które wybieramy. Nasze kursy języka angielskiego dla firm solidnie przygotują Państwa do swobodnego stosowania języka w środowisku biznesowym, sprawnego mówienia o swoich pomysłach oraz na komfortowe dzielenie się ideami. Doskonała organizacja zajęć i świetnie przygotowana kadra to przepis na satysfakcjonujące rezultaty. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszych kursów.

kurs języka angielskiego dla firm w Warszawie – kursy językowe dla firm Warszawa – angielski dla firm Warszawa