Angielski - Kursy Języka Angielskiego Dla Dorosłych Warszawa | Citilingua

Angielski – kursy angielskiego dla dorosłych

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że język angielski otacza nas z każdej strony, a pewne obcobrzmiące zwroty na stałe zagościły w mowie polskiej. Angielski słychać z telewizji, z radia, z filmów oraz w rozmowach otaczających nas ludzi. Osoby, które albo nie znają tego języka, albo znają go na słabym poziomie, mogą czuć się w takim środowisku niekomfortowo. Na szczęście istnieje prosty sposób, żeby zmienić nieprzyjemną sytuację. Odpowiedzią na tego typu bolączki są kursy angielskiego dla dorosłych, które organizujemy w Warszawie.

 

Angielski dla dorosłych – kim są nasi uczniowie?

Z oferty kursów angielskiego dla dorosłych korzystają różnorodni klienci. Część z nich nigdy wcześniej nie miała styczności z językiem angielskim, bo gdy uczęszczali do szkoły, tego języka po prostu nie nauczano. 

Na nasze zajęcia trafiają też ludzie, dobrze znający podstawy języka i poszukujący wsparcia w nauce. Nawet jeśli mieli okazję poznać język, była to nauka zbyt pobieżna lub bardzo krótka. Niestety nawet dorośli, którzy mieli angielski w szkołach, skarżą się na jakość lekcji oraz fakt, że w grupie było zbyt wielu uczniów. 

Do trzeciej grupy zaliczyć można osoby znające język na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Podczas przyswajania języka bardzo łatwo doświadczyć impasu. Taka osoba, chociaż potrafi się dobrze komunikować, ma problemy z samodzielnym zwiększeniem kompetencji językowych.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty kursów angielskiego dla dorosłych?

  • Indywidualne podejście do uczniów

Nasze zajęcia są zaplanowane w taki sposób, aby wychodziły naprzeciw potrzebom wszystkich wcześniej wspomnianych grup. Lekcje prowadzone są w kameralnych warunkach. Dzięki temu lektor jest w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu uczniowi. Ma też okazję dobrze poznać swoich podopiecznych, sprawdzić ich kompetencje językowe i rozpoznać, na jakim dokładnie polu należy je rozwinąć. Wierzymy, że takie indywidualne podejście stosowane w realizacji kursów angielskiego dla dorosłych, przynoszą najlepsze efekty. Jeśli podczas zajęć uczeń jest motywowany, ma okazję się wykazać oraz ćwiczyć kompetencje, z którymi ma szczególny problem, dużo szybciej zauważy pozytywne efekty nauki.

 

  • Świetna kadra

Właściwe wykształcenie i przygotowanie nie czyni jeszcze z lektora dobrego nauczyciela. Uważamy, że niezbędne jest dobre podejście do ludzi i chęć nawiązania pozytywnych relacji. Niebagatelną rolę odgrywają również umiejętności komunikacyjne. Bez nich proces przekazywania wiedzy będzie nieefektywny. Osoby, które pracują  w naszej szkole językowej to ludzie otwarci, postrzegający nauczanie języka angielskiego jako pasję. Zarażają pozytywną energią, jednocześnie będąc wymagającymi.

 

  • Dobrze skonstruowany program

Nauka języka w każdej grupie wiekowej wygląda nieco inaczej. Aby skutecznie nauczać angielskiego dla dorosłych, należy mieć na tym polu doświadczenie. To ono pozwala dopasować, a w razie konieczności modyfikować program do potrzeb grupy. Każdy nasz kurs, w tym kursy angielskiego dla dorosłych, zostały opracowane w taki sposób, żeby zwiększyć efektywność nauki. Dostateczna liczba powtórek, stopniowe wprowadzanie nowego materiału, duża liczba ćwiczeń praktycznych – to tylko część zasad, którymi kierujemy się na co dzień.

Lepsza znajomość języka angielskiego to powód do ogromnego zadowolenia. Trudno szukać cenniejszego  źródła satysfakcji niż obserwowanie własnych postępów. Na każdym poziomie zaawansowania można „utknąć” i przestać odnotowywać sukcesy. Aby to zmienić, wystarczy zmienić sposób nauki i skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasze lekcje angielskiego dla dorosłych, dzięki temu, że są tak efektywne, szybko pozwolą Państwu poczuć się pewniej. W pracy, podczas podróży, podczas spotkania ze znajomymi czy podczas zwykłego oglądania filmu – w każdej takiej sytuacji warto czuć się dobrze i ograniczać ilość odczuwanego stresu. Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych specjalistów już niedługo będą mogli Państwo odczuć, jak świetne efekty przynosi regularna nauka z wykwalifikowanymi, doświadczonymi lektorami.

 

Przeczytaj także: